مقالات

دسته بندی اخبار:

 •  مزایای پارتیشن شیشه ای صنعتی آلومینیومی

  1401/07/26

  415

  0

  مزایای پارتیشن شیشه ای صنعتی آلومینیومی

    مزایای پارتیشن شیشه ای صنعتی آلومینیومی
  نصب پارتیشن شیشه ای صنعتی آلومینیومی مزایای زیادی برای افراد حرفه ای دارد. چه به دنبال یک فضای روشن و چه به دنبال یک فضای ایزوله صوتی باشید، این یکی از گزینه های ضروری است.

  دسته بندی: عمومی

 • خرید جک پارکینگ

  1401/02/04

  2146

  0

  خرید جک پارکینگ

  اگر بخواهید جک پارکینگی برای منزل یا ساختمان خود تهیه کنید باید یک سری نکات را مد نظر قرار دهید تا بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید. به عنوان مثال میزان قیمت جک پارکینگ، نوع برند، کارایی و ضمانت و گارانتی آن از عوامل مهم برای خرید جک پارکینگ به شمار می‌آید. در این مقاله در سانادر به این نکات اشاره خواهیم کرد پس با ما همراه شوید.

  دسته بندی: عمومی

 • معرفی هوشمند سازی ساختمان

  1401/02/04

  1159

  0

  معرفی هوشمند سازی ساختمان

  هوشمند سازی ساختمان امروزه یکی از تکنولوژی‌های زیبا و کارآمد به شمار می‌رود. هوشمند سازی ساختمان به شما کمک کرده تا بتوانید کارایی خیلی راحتری در منزل خود داشته باشید و هیچ محدودیتی هم برایتان در کار نباشد. در ادامه مطلب به بررسی جامع هوشمند سازی ساختمان و نکاتی درباره آن می‌پردازیم.

  دسته بندی: عمومی

 • آشنایی با سقف کاذب

  1401/02/04

  1672

  1

  آشنایی با سقف کاذب

  سقف کاذب انواع و مدل‌های مختلفی دارد که یکی از آن‌ها پی وی سی است. پی وی سی جزء متریال محبوب در سراسر دنیا شناخته می‌شود که همین امر باعث شده تا در حوزه سقف کاذب وارد شود. در این مقاله نگاهی به انواع سقف کاذب پی وی سی و مزایا و معایب آن‌ها می‌پردازیم.

  دسته بندی: عمومی

 • سقف کاذب کشسان

  1401/02/04

  705

  0

  سقف کاذب کشسان

  سقف کاذب کشسان یکی از انواع پر کاربرد سقف کاذب است که در بازار داخلی در دو دهه اخیر توانسته محبوبیت زیادی کسب کند در ادامه به بررسی آن خواهیم پرداخت.

  دسته بندی: عمومی

 • نگاهی به انواع دیوار پوش

  1401/02/04

  1366

  0

  نگاهی به انواع دیوار پوش

  دیوار پوش یکی از مصالحی است که امروزه به وفور در طراحی و دکوراسیون داخلی کاربرد دارد. دیوار پوش مزایا و کارایی بسیار بالایی دارد و طراحی آن می‌تواند گوناگون انجام شود. اگر می‌خواهید با انواع دیوار پوش و ویژگی‌های آن‌ها آشنا شوید در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

  دسته بندی: عمومی

 • کرکره برقی

  1401/03/01

  925

  0

  کرکره برقی

  کره کره برقی از وسایل پر کاربرد است که امروزه به عنوان درب پارکینگ و برای مغازه و ساختمان‌های اداری و تجاری مورد استفاده قرار می‌گیرد؛ کرکره برقی قطعات و اجزای متعددی دارد که در ادامه به بررسی هریک از آن‌ها می‌پردازیم و نکاتی برای افزایش طول عمر و نگهداری بهتر از کرکره برقی بیان می‌کنیم.

  دسته بندی: عمومی

 • انواع شیشه های دوجداره

  1401/05/23

  492

  0

  انواع شیشه های دوجداره

  انواع شیشه های دوجداره
  شیشه دوجداره از نظر عایق صوتی و حرارتی و همچنین از نظر امنیت می تواند یک سرمایه برای خانه شما باشد. در این مقاله انواع مختلف شیشه دوجداره ارائه شده است.

  دسته بندی: عمومی

 • اجزای درب اتوماتیک کشویی

  1401/05/23

  362

  0

  اجزای درب اتوماتیک کشویی


   اجزای درب اتوماتیک کشویی
  درب کشویی، به صورت خودکار با لغزش روی ریل باز می شود. همچنین برای باز و بسته شدن تحت عمل یک فرمان، در نزدیکی یا از راه دور طراحی شده است. درب اتوماتیک کشویی با لغزش در امتداد دیواری که روی آن نگهداری می شود، قابل مشاهده می باشد. بنابراین، درب اتوماتیک کشویی توسط افراد و مشاغل به طور یکسان، چه در داخل و چه در خارج از ساختمان استفاده می شود.

  دسته بندی: عمومی