مقالات

دسته بندی اخبار:

 • خرید جک پارکینگ

  1401/02/04

  109

  0

  خرید جک پارکینگ

  اگر بخواهید جک پارکینگی برای منزل یا ساختمان خود تهیه کنید باید یک سری نکات را مد نظر قرار دهید تا بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید. به عنوان مثال میزان قیمت جک پارکینگ، نوع برند، کارایی و ضمانت و گارانتی آن از عوامل مهم برای خرید جک پارکینگ به شمار می‌آید. در این مقاله در سانادر به این نکات اشاره خواهیم کرد پس با ما همراه شوید.

  دسته بندی: عمومی

 • معرفی هوشمند سازی ساختمان

  1401/02/04

  74

  0

  معرفی هوشمند سازی ساختمان

  هوشمند سازی ساختمان امروزه یکی از تکنولوژی‌های زیبا و کارآمد به شمار می‌رود. هوشمند سازی ساختمان به شما کمک کرده تا بتوانید کارایی خیلی راحتری در منزل خود داشته باشید و هیچ محدودیتی هم برایتان در کار نباشد. در ادامه مطلب به بررسی جامع هوشمند سازی ساختمان و نکاتی درباره آن می‌پردازیم.

  دسته بندی: عمومی

 • آشنایی با سقف کاذب

  1401/02/04

  80

  1

  آشنایی با سقف کاذب

  سقف کاذب انواع و مدل‌های مختلفی دارد که یکی از آن‌ها پی وی سی است. پی وی سی جزء متریال محبوب در سراسر دنیا شناخته می‌شود که همین امر باعث شده تا در حوزه سقف کاذب وارد شود. در این مقاله نگاهی به انواع سقف کاذب پی وی سی و مزایا و معایب آن‌ها می‌پردازیم.

  دسته بندی: عمومی

 • سقف کاذب کشسان

  1401/02/04

  37

  0

  سقف کاذب کشسان

  سقف کاذب کشسان یکی از انواع پر کاربرد سقف کاذب است که در بازار داخلی در دو دهه اخیر توانسته محبوبیت زیادی کسب کند در ادامه به بررسی آن خواهیم پرداخت.

  دسته بندی: عمومی

 • نگاهی به انواع دیوار پوش

  1401/02/04

  63

  0

  نگاهی به انواع دیوار پوش

  دیوار پوش یکی از مصالحی است که امروزه به وفور در طراحی و دکوراسیون داخلی کاربرد دارد. دیوار پوش مزایا و کارایی بسیار بالایی دارد و طراحی آن می‌تواند گوناگون انجام شود. اگر می‌خواهید با انواع دیوار پوش و ویژگی‌های آن‌ها آشنا شوید در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

  دسته بندی: عمومی

 • کرکره برقی

  1401/03/01

  0

  0

  کرکره برقی

  کره کره برقی از وسایل پر کاربرد است که امروزه به عنوان درب پارکینگ و برای مغازه و ساختمان‌های اداری و تجاری مورد استفاده قرار می‌گیرد؛ کرکره برقی قطعات و اجزای متعددی دارد که در ادامه به بررسی هریک از آن‌ها می‌پردازیم و نکاتی برای افزایش طول عمر و نگهداری بهتر از کرکره برقی بیان می‌کنیم.

  دسته بندی: عمومی